Bestuur

Overzicht bestuur

Het bestuur van de afdeling Deventer bestaat uit de volgende personen:

Taakcontactpersoonmail adres
Voorzittervacantvoorzitter@deventer.knnv.nl
Secretarisvacant, interim David de Witsecretaris@deventer.knnv.nl
PenningmeesterNiek Lelieveldpenningmeester@deventer.knnv.nl
LedenadministratieJan de Grootledenadministratie@deventer.knnv.nl
Natuurhistorisch secretarisDavid de Witn.h.secretaris@deventer.knnv.nl
Voorzitter programmacommissieFrens Westenbrink
Redactie, samenstelling NatuurwijzerGerrit Hendriksen
Eefke van Schaik
natuurwijzerdeventer@gmail.com 
WebmasterGerrit Hendriksenwebmaster@deventer.knnv.nl
Indien gewenst kunt u contact opnemen met:
Webmaster: Gerrit Hendriksen, webmaster@deventer.knnv.nl